Oznaczenia na wędkach firmy MAVER


Fusion - system składający się z dwóch rodzajów oplotu węglowego HR, żywic oraz odpowiednio ułożonych włókien nakładanych na element. Dolna część wykonana jest ze sztywniejszego węgla o wzdłużnym układzie włókien, zaś górna z węgla o włóknach poprzecznych.

 

Magic Steps - system który zapobiega przyklejaniu się i ścieraniu gum oraz pozwala na ich płynną pracę w szczytówce, dzięki pokrytym teflonem stopniom wbudowanym w szczytówkę. Stopnie te przebiegają na całej długości szczytówki gwarantujęc jej małą wagę oraz dobry balans.

 

Sun Core - Na ten system składa się powłoka żywiczna i tytanowe mikropowłoki. Połączenie tych dwóch składników pozwala na oddawanie ciepła na zewnątrz i urzymuje elementów chłodych nawet po wielu godzinach wystawienia na działanie promieni słonecznych.

 

Teflon Joint - Złącza wędki zostały poktyte specjalną warstwą teflonu, dzięki czemu wydłuża się żywotność elementu oraz zostaje zapewnione idealne połączenie elementów. System zapobiega również kleszczeniu się elementów w różnych warunkach pogodowych.

 

Clean Caps - Korki zrobione ze średnio gęstej piany sełniają podwójną funkcję:
 - oczyszczają wewnętrzną część wędki z piasku i kurzu, zapobiegając zarysowaniu.
-  zabezpieczają elementy przed spływaniem wody.

 

Anti Friction System - Podczas procesu produkcji niejako nadrukowywana jest na wędkę matowa, szorstka powłoka. W efekcie otrzymujemy wędkę łatwą do montowania i rozmontowania, zarówno kiedy jest sucha, jak i wtedy, gdy jest mokra.

 

Nanolith Join - Jest to specjalna żywica z mikroskopijnymi cząstkami, która gwarantuje doskonałą wytrzymałość; posiada właściwości tłumiące wibracje.

 

 

 

Data publikacji: 2017-03-17


Galeria

Powrót do listy